Telefon

0352 231 52 52



E-Mail

info@pinreklam.com

Çatı Tabelası

Çatı tabelası

Bazen, bir çatı tabelası standart tabela dan daha büyük bir etkiye sahiptir. Bu genellikle, binanın tavan çizgisi, alan kısıtlamaları nedeniyle pratik olmayan farklı bir tabela çözümü yapan bir çıkıntı sağlaması durumunda oluşur. Bu bizim için sorun değil! Bir lightbox çatı tabelası, bir binaya monte edilen bir kabin ile aynı pazarlama fırsatını sağlar. Çatının en üst tarafına bir tabela ihtiyacınız varsa, orada da size yardımcı olabiliriz. Bu tip bir  tabela sağlam olmalı, sokak seviyesinden okunması kolay ve emniyet için uygun şekilde sabitlenmelidir.

Çatı tabelası, binanızın dışına yönelik en etkili pazarlama aracıdır. İşletmenizi bulmak ve tanımlamak için kullanılan tabelalar görsel olarak etkili olmalı ve iş kimliğinizin net bir şekilde anlaşılmasını sağlamalıdır. Çatı tabelası bu isteklerin tamamını karşılar.

Çatı tabelası doğrudan çatıya monte edilebilir veya bir çerçeve üzerine monte edilebilir. Ayrıca, dahili olarak ya da tipik olarak  bir spotdan da aydınlatılabilir. 

Sadece verimlilik ve uzun ömür için üretilen yüksek kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Çatı tabelaları açık bir tabela olduğundan, dış etmenlere maruz kaldıklarından, kullanılan malzemeler uzun ömürlü ve hava koşullarına dayanıklıdır.

Çatı Tabelaları güçlü bir görsel tanıtım yapmanın en iyi yollarından biridir ve şirketinizin adını, markasını ve logosunu işletmenizin tüm çevresindeki insanlara gösterir. Çatının üst kısmında gökyüzüne yukarıdan yukarı doğru yerleştirilmiş büyük bir tabela çok uzaklardan görülebilir.  LED aydınlatma eklemek, tabelanızın gündüz veya gece aydınlık bir şekilde parladığından emin olmanıza yardımcı olur ve yeni müşterileri işinize daha iyi çekebilmek için ekstra bir göz alıcılık yeteneği sunar