Telefon

0352 231 52 52E-Mail

info@pinreklam.com

Cephe Tabelası

Cephe Tabelası

Kendinizi tabela konusunda ayrıcalıklı olduğunuzu hissetmek ister misiniz? O zaman sizin için doğru çözüme sahibiz ve ihtiyaçlarınıza tamamen karşılarız. Sizin için tabela markanızın yüzü olduğu için, en önemli reklam aracınızdır. Özellikle Cephe tabelası sizin kurumsal kimliğinizi yansıtan en büyük araçtır. Kullanılan malzemenin kalitesi müşteri açısından tarafınıza bir güven duygusu oluşturur. Aynı zamanda marka bilinirliğini artırır. Cephe tabelalarının birçok çeşidini sitemizde bulabilirsiniz.

Cephe Tabelası Neden Tercih Edilir ?

1. Dayanıklılık
Tabela sektöründe kullanılabilecek birçok malzeme var. Son zamanlarda, cephe tabelalara talep arıyor.  Metal bir alaşım içinde 5 mm bir sac içerisinde yapıldığından piyasadaki en dayanıklı tabela çeşitlerinden birisidir.

2. Doğadaki Uzun Ömür 
Metaller uzun ömürlüdür. Cephe tabelası doğru konumlandırıldığında, etkili bir pazarlama aracı olarak size katkı sağlar.
Otopark, konut toplumu veya fitness merkezleri gibi halka açık bir yerde bulunmaları marka bilinirliğini artırır.

3. Maliyet Etkisi
Uzun vadede metal levhalar ucuzdur. Elektrik ve LED'lere yatırım yapmıyorsunuz, kolayca parçalanmayacak bir metal parçası üzerinde bir reklam için ödeme yapıyorsunuz.

4. Görünürlük 
İnsanların yoğunlukla geçiş yaptığı güzergahlarda bayi tabelasının kullanımı çok önemlidir..  Her türlü hava şartlarına dayanklı yağmur, kar vb. yağışlardan kolay kolay etkilenmeyen bir yapıya sahiptir.