Telefon

0352 231 52 52E-Mail

info@pinreklam.com

Arçelik Harita

Makine Resmi

Display İngilizce’de göstermek anlamına gelmektedir. İşletmelerin daha pratik bir biçimde reklamlarını daha dikkat çekici ve bulunduğu etrafa uygun olarak göstermek emeliyle kullandıkları mekanizmalı veya mekanizmasız sistemlerden oluşur.

Kullanıldığı alan ve sektörlere göre farklılık gösteren bu cins elverişli malzemelerin her alanda kullanılması olasıdır.

TAŞINABİLİR SİSTEMLERDİR

Display ürün olarak üretilen bu sistemler, pratik bir biçimde reklam ve tanıtımlar yapılabilmesi emeliyle taşınabilir olarak planlanan elverişli ürünlerdir.

Şirketlerin veya markaların buluşma, organizasyon veya sponsorluk gibi aktifliklerin de reklamlarını bulunduğu görsel öğeleri alakalı yerlerde pratik bir biçimde sergileyebilmesi kastedilir.

KULLANIM ALANLARI

Genellikle fuarlar, büro içi tanıtım ve bilgilendirme, kaldırım ve orta kaldırımlarda tanıtım, mektepler, sağlık kurumular, mahsul satışları, taşıt satış mağazaları, mobilya ve dekorasyon mağazaları, marketler, lokantalar ve tüm minik esnaf grupları gibi alanlarda kullanımı yaygındır.

Reklam, Tanıtım, bilgilendirme, ihtar emelli tüm ilanları uzun ömürlü çerçeve ve show mahsulleriyle basitçe reelleştirilebilir

DİSPLAY ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Display Ürünler kullanım alanı ve tasarımlara göre farklı boyutlarda tercih edilebilir..