Telefon

0352 231 52 52E-Mail

info@pinreklam.com

Arçelik Harita

Makine Resmi

Işıklı Tekstil Kasalar

Klasik reklam ürünlerinin dışına çıkılarak kumaş üzeri yapılan dijital baskı daha natural, canlı renkler ve net bir görüntü kalitesi elde etmenizi sağlamaktadır. İç mekan reklam alanlarında en çok tercih edilen ürünlerimizin başında tabi ki Tekstil Lightbox ürünümüz yer alıyor. Tekstil Lightbox ürünümüz kolay kurulumu, kolay nakliyesi ve çok kolay görsel değişimi özellikleriyle iç mekan reklam alanlarının bir vazgeçilmezi haline geldi.

Tekstil Box ürünlerimizde tekstil germe reklam panosu olarak planlanıp alıcılarımıza en doğru mahsulü sağlamak için farklı tip ve miktarlarda üretilmektedir. Genel olarak Tekstil Box mahsullerimiz çerçeve profilleri, aydınlatma alternatifleri ve dijital baskı kumaşları olarak üç ana başlıkta araştırılmaktadır. Değişik profil tipleri ve miktarları sayesinde mahsullerimiz bir hayli alana rahatlıkla uygulanmaktadır.

Tekstil Lightbox ürünlerimizde kullandığımız dijital baskı kumaşlarının en belirgin özellikleri dışarıdan gelen ışıkların görselin görünürlüğünü bozmaması yansıma yapmaması, su tutmaz özelliği ve alev almazlık özelliği sayesinde güvenliğin ön tasarıda olduğu AVM, Hava alanı vb. yerlerde kullanılabilir olmasıdır.