Telefon

0352 231 52 52E-Mail

info@pinreklam.com

Reklam Folyoları

Çeşit çeşit kesim folyoları mevcuttur. Her renkte olduğu gibi olmayan renkler için dijital baskılı yöntem ile renk alınır. Daha sonra plotter kesim makinalarında kesimi yapılır. Kesimi yapıldıktan sonra her renk baskısız folyo gibi kesimi yapılır ve daha sonra transfer yardımıyla uygulama yapılacak alana uygulanır.

Kesim folyolarının tercih edilmesinin nedeni işyerinin veya şirketlerin camlarının tamamen kapatılmasını engellemek ve dışarı ile olan ilişkiyi koparmamaktır. yapıştırılır.

Ekonomik Kesim Folyosu; Kısa süreli kullanımlar için üretilen, ışıklı özelliği bulunmayan ve daha çok duvar, sırça gibi alanlara reklam, bülten yada tanıtım için asılan folyo alternatifidir.

Cast Folyo; Özellikle taşıt giydirmede kullanılan, yüksek dayanım eforu, elastik yapısı ve üzerine hudutsuz dijital baskı renk ve desen uygulaması ile dikkatleri üzerine sürükleyen, yapıştırma ve kaldırma esnasında boyaya ve tabana hasar vermeyen folyo alternatifidir.

Saydam Folyo; isminden de anlaşılacağı üzere şeffaf bir malzeme olan ve sırça üzerinde dekor emelli kullanılan renkli ama şeffaf folyo alternatiflerden bir tanesidir.

Translucent Folyo; Saydam folyonun şeffaf olmayan versiyonudur. Genellikle trafik levhaları için kullanılan bir alternatif olan, üzerine vuran ışığı homojenize bir biçimde dağıtarak sürücüleri yormayan ve sadece ışıklı alanlarda kullanılan bir folyo cinsidir.

Varak Folyo; Alan dekorasyonunda yercih adından da anlaşılacağı üzere uygulandığı alanlara varak görünümü veren pratik ve havalı bir folyo seçeneğidir. Krom, mat krom, altın ve varak renk seçeneklerine sahiptir.

Yansıtıcı Folyolar; Yollarda en sık karşılaştığımız folyo seçeneklerinden birisidir. Üzerine ışık vurduğunda sanki lamba yanıyormuş tesiri yaratan ve uygulandığı etrafın net görünümünü sağlayan, sınırlı renk kartelası bulunan bir türdür.

Florasan Folyo; Yansıtıcı folyolara oranla geceleri daha parlak hatta göz alacak kadar parlak görünüme sahip olan ve çok özel emeller için kullanılan bir folyo alternatifidir. Dikkatleri bulunduğu noktaya sürüklemek için seçim edilen ve en sık ambulanslar üzerinde uygulanan cinstir.