Telefon

0352 231 53 88E-Mail

info@pinreklam.com

Oyma Işıklı Tabela

 Pin reklam ışıklandırılmış tabelaların her türlü tasarım, üretim ve kurulumunda uzmanlaşmıştır. Neon - flüoresan veya ışık kutuları ile kapsamlı bir dizi ışıklı tabela çözümleri sunar. İster basit bir tente veya bireysel aydınlatmalı harfler ve logo olsun, bir bina / fabrika / perakende merkezin genel mimari görüntüsünde önemli bir öğe sağlayan kurumsal kimlik üzerine doğrudan bunu yansıtıyoruz.

Neon ve aydınlatmalı tabela, gün ışığında çok etkili bir şekilde çalışır, ancak diğer tabelaların görülemediği gece saatlerinde dikkat çeker. Pin Reklam aydınlatmalı ışık kutusu tabelaları, bina dış cephesi üzerine kurulu uygulamalar için idealdir . Hareketli mesaj işaretlerini, harici olarak aydınlatılmış tabelaları ve neon işaretlerini bir kaçına dahil edebiliriz.

Özellikler

  • Işıklı Burcu dolapları - İlgi çekici, kullanımı kolay ince çerçeveli çerçevelerle ekstra bir dokunuş hissi verir. Birçok ebat ve stilde mevcuttur.
  • Akrilik harfler ve paneller - MDF panelde bulunan akrilik harfler kesip , düşük profilli arkadan aydınlatmalı LED'ler sadece 32 mm derinliğindedir ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özel olarak tasarlanabilir.
  • LED - az bakım ve düşük enerji tüketimi ile LED aydınlatma mükemmel bir seçimdir.
  • LED hareketli mesaj panosu - dış mekan kullanımı ve çeşitli renklerde bu ideal epoksi mühürlü mesaj panoları tek veya çift taraflı tam matris LED olarak tasarlanabilir.
  • Neon - gece ve gündüz maksimum etkiyle göz alıcı tabelalar sağlar. Doğru şekilde muhafaza edilirse, neon çoğu tabeladan daha ilgi çekici olur.
  • Floresan - geleneksel, uzun ömürlü ve uygun maliyetli bir üründür.
  • 3 boyutlu - uzaktan görülmesi gereken tabelalar için mükemmel seçim. 3D LED tabela inşaat, hafif enerji tüketimi sağlar.
  • Router-lazer kesim - Pin reklam, lazerle boyanmış harfler, plastik ve metal yüzlü harfler, 3D logolar ve harfler, fotoğraf oyma ve özel oyma işaretler gibi lazer gereksinimlerinizi üretirken çeşitli seçenekler sunar.