Telefon

0352 231 53 88E-Mail

info@pinreklam.com

Reklam Tabelaları

Tabela

Perakende ve hizmet sektörü, reklam bütçelerinden bağımsız olarak, yeni müşteriler oluşturmak ve başarılı olmak için yeni gelirler yaratmak amacıyla işletmelerinin reklamını yapmak zorundadır. Zorlu bir ekonomik koşullar nedeniyle reklam bütçelerinin her zaman düşük kalır. İşletme sahipleri düşük maliyetli reklamcılık çözümleri için reklam tabelaları harika bir çözümdür.

Reklam tabelaları bir şantiye tabelası veya konut yapım alanlarında da kullanılabilir. Reklam tabelaları tüm şekil ve boyutlarda olabilir . Pin reklam size onlarca reklam tabelası seçeneği sunarak işinizi kolaylaştırır. Ayrıca reklam tabelaları  birçok malzemeden temin edilebilir. Bunların içinde Dış cephe reklam tabelası, çatı reklam tabelası, totem tabela en çok tutulan ürünlerdir.

Tabela şirketiniz açısından uygun bir yerde mi? Şirketiniz için önemli bir nokta müşterilerinizin zorluk çekmeden bulabilmesidir. Ayrıca müşterinizde en kısa sürede size ulaşmayı ister. Tabela sadece bunu başarmak için bile önemli bir üründür. Tabela sadece müşterileriniz için değil, aynı zamanda tedarikçileriniz için de önemlidir. 

Ürünlerimizde yüksek kaliteli LED ışıklar kullanıyoruz ve çoğunlukla eski aydınlatılmış reklamları bu LED ışıklara dönüştürüyoruz, bu da hızlı bir şekilde geri kazanılacak bir yatırımdır.

Reklamınızı bir cepheye veya bahçenizde güzel bir görüntü sistemine dönüştürmek istiyorsanız, taşınabilir / satış çerçeveleri, afiş çerçeveleri. Afişler tam ihtiyacınız olan boyutta üretilebilir. Ayrıca çeşitli şekillerde bir montaj çerçevesi tedarik ediyoruz. Afişler genellikle duyurular ve taşınabilir tabelareklamları için kullanılır. Bunun yanı sıra, bir konferansta standınızı aydınlatmak için çok iyi bir ürün olabilir. Basit bir boru şasisi sayesinde, kolayca tekrar kullanılabilir.

Kayseri Kız Yurdu